Wyszukaj nieruchomość
Wynik wyszukiwania

Dlaczego warto mieszkać w warszawskiej Białołęce?

Dodał Be Home w dniu Grudzień 8, 2022
Dlaczego warto mieszkać w warszawskiej Białołęce?
Komentarzy:0

Dlaczego warto mieszkać w warszawskiej Białołęce? Nowoczesne centrum handlowe z multipleksem

Białołęka przestała być sypialnią Warszawy. To dzielnica zyskała uznanie nie tylko wśród osób, które świadomie przeprowadziły się z centrum miasta, z powodu bardzo wysokich opłat administracyjnych. Zakup mieszkania na Białołęce jest nie tylko korzystny finansowo, ale przede wszystkim wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami. Wyżej wymieniona dzielnica wyróżnia się wieloma nowymi osiedlami, a także rozwiniętą infrastrukturą. W Białołęce powstają żłobki, szkoły i przedszkola, a także spora ilość punktów usługowych, sklepów oraz miejsc przeznaczonych do spędzania wolnego czasu czy podejmowania aktywności fizycznej. Od 2017 roku warszawska Białołęka może poszczycić się Galerią Północną, zlokalizowaną przy ul. Światowida. To bardzo nowoczesne centrum handlowe, wyposażone w kompleks restauracyjny, handlowy czy multipleks. To świetne miejsce nie tylko do zrobienia codziennych zakupów, ale również obejrzenia filmu w nowoczesnym kinie czy też spędzenia czasu w kawiarni lub w dobrej restauracji.

Zalety mieszkania w warszawskiej Białołęce

Osoby, które zastanawiają się, czy warto kupić mieszkanie w warszawskiej Białołęce, powinny mieć świadomość, że jest to bardzo dobra lokalizacja. Ta dzielnica Warszawy to świetne miejsce do życia. Mieszkańcy Białołęki mogą robić zakupy w Galerii Młociny, do której szybko i wygodnie dojeżdża się korzystają z Mostu Północnego. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z transportu miejskiego, jak również popularnych aplikacji taksówkarskich. Posiadanie mieszkania w Białołęce wiąże się także z dodatkowymi korzyściami. Otoczenie terenów zielonych, przede wszystkim parku i lasu, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających zwierzęta domowe. To idealne miejsce do codziennych spacerów z pupilem, w przeciwieństwie do innych dzielnic Warszawy. Tereny zielone w warszawskiej Białołęce mogą być także rewelacyjnym miejscem do różnego typu aktywności fizycznej.

Mieszkania w Białołęce – porównanie cen z innymi dzielnicami Warszawy

Niektóre osoby planujące zakup mieszkania w Warszawie, mogą nigdy nie zrealizować swojego marzenia o posiadaniu własnego lokum. Dzieje się tak z powodu rosnących cen nieruchomości, szczególnie w takich dzielnicach, jak między innymi Mokotów, Wola czy Praga Południe. To bardzo popularne miejsca w Warszawie, w których nieruchomości osiągają często zawrotną cenę. Nie dysponując sporym budżetem bądź też wymaganą przez banki bardzo wysoką zdolnością kredytową, warto rozważyć taką kwestię, jak kupno mieszkania na Białołęce. To świetny pomysł nie tylko dla singli, par, ale również dla rodzin z dziećmi czy osób będących w wieku przedemerytalnym lub emerytalnym. Do wyboru ma się mieszkania z rynku pierwotnego bądź też wtórnego. Mogą to być nie tylko kawalerki na Białołęce, ale również nieruchomości składające się z dwóch, trzech, a nawet czterech pokoi.

Jakie osoby mogą zamieszkać na Warszawskiej Białołęce?

Warszawska Białołęka to idealna lokalizacja dla osób, które pragną posiadać mieszkanie w atrakcyjnej cenie, w nieco większym metrażu. To świetny pomysł na usamodzielnienie się i rozpoczęcie życia na własny rachunek, szczególnie dla młodych Warszawiaków bądź też osób, które przyjechały do stolicy, w poszukiwaniu miejsca pracy. Dzielnica Białołęka jest atrakcyjna dla rodzin z małymi dziećmi. Na terenie Białołęki powstaje wiele miejsc do aktywnego wypoczynku. Są to bezpieczne place zabaw czy ścieżki rowerowe. Z racji swojego położenia mieszkania na Białołęce to doskonałe miejsca wypadowe. W weekend można wybrać się do lasu czy też spędzić czas nad wodą, ponieważ dotarcie do Zalewu Zegrzyńskiego samochodem zajmuje nieco ponad kwadrans. Właściciele mieszkań w warszawskiej Białołęce mogą skorzystać także z innych atrakcji. Jest to weekend spędzony nad Wisłą. To miejsce, które może być także trasą dla osób posiadających psy. Nieruchomości w warszawskiej Białołęce mimo, że są znacznie tańsze od mieszkań znajdujących się w centrum Warszawy lub też w bardzo modnych dzielnicach, wyróżniają się wieloma udogodnieniami. Mogą być to m.in. podjazdy dla osób niepełnosprawnych czy szerokie drzwi, zabezpieczające wejście na klatki schodowe.

Cieszące się coraz większą popularnością mieszkania w warszawskiej Białołęce są dostępne, zarówno w opcji na sprzedaż, jak i na wynajem. Osoby zainteresowane tego typu nieruchomościami, mogą skorzystać z pomocy specjalistów zatrudnionych w naszej agencji BeHome Warszawa.

Udostępnij

Porównaj