Wynik wyszukiwania

Dla Właścicieli

Zapraszamy do współpracy wszystkich Właścicieli nieruchomości, którym zależy na tym, aby proces sprzedaży przebiegł sprawnie i efektownie. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę na wszystkich etapach wspólnej pracy.

Wielość i różnorodność przeprowadzonych przez nas transakcji sprawiły, że posiadamy szeroką i ugruntowaną wiedzę dotyczącą specyfikacji warszawskiego rynku nieruchomości. Zgromadzone informacje i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam skutecznie doradzać zarówno w kwestii ceny jak i prognozowanego czasu sprzedaży. Kontrahentom zapewniamy wysoką jakość obsługi oraz dyskrecję podjętych działań.

Do każdego Właściciela podchodzimy indywidualnie. Do konkretnej nieruchomości przypisany jest stały agent, który dobrze zna prezentowaną ofertę. Obszerna i stale aktualizowana baza osób poszukujących nieruchomości umożliwia nam szybszą sprzedaż naszych ofert.

Etapy procesu sprzedaży:

  1. Weryfikacja nieruchomości i ustalenie ceny sprzedaży
  2. Staranne wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości.
  3. Przygotowanie oferty nieruchomości – publikacja i promowanie.
  4. Prezentacja nieruchomości potencjalnym Klientom – każdy nowy Klient jest przez nas weryfikowany dla zapewnienia Państwu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
  5. Omówienie złożonych ofert i udział w negocjacjach.
  6. Pomoc przy kompletowaniu dokumentacji wymaganej do przeprowadzenia transakcji.
  7. Finalizacja sprzedaży.
  8. Przygotowania protokołów zdawczo – odbiorczych podczas wydania Nieruchomości Klientowi.

Zachęcamy do zgłaszania ofert poprzez formularz kontaktowy – zostaw swój numer telefonu, na pewno oddzwonimy.

Formularz kontaktowy

Porównaj