Wyszukaj nieruchomość

Klimatyczna działka na Choszczówce

799 000 PLN
Wynik wyszukiwania
Cena: 799 000 PLN
Wielkość działki: 796 m2
Numer Oferty: 288
Rok Budowy: 2022
Garaż: jednostanowiskowy
Miejsce Postojowe: 0
Pięter: 1
Rynek: Wtórny

Opis nieruchomości

Działka budowlana 796m2, wymiary 25m x 26m +wewnętrzna droga, wszystkie media w ulicy asfaltowej, okolice ul. Mehoffera, 1,5km od SKM.

Lokalizacja
Działka zlokalizowana jest w okolicy ul. Mehoffera na granicy Choszczówki i Henrykowa w sąsiedztwie przepięknych lasów Dąbrówki Szlacheckiej, od których dzieli nas zaledwie 200m. W bliskiej odległości pełna infrastruktura handlowo-usługowa, do przystanku autobusowego 150m, stacja SKM Choszczówka w odległości 1,5km (dojazd do Metra Dworzec Gdański zajmuje 15 minut). Działka położona jest w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Rzadka i kameralna zabudowa zapewnia ciszę, spokój i dużo przestrzeni życiowej. Bardzo malownicze miejsce, na tyle działki rząd drzew. Dojazd do posesji oświetloną drogą asfaltową. Druga linia zabudowy od ulicy asfaltowej.

Wszystkie media w ulicy : woda, gaz, prąd, kanalizacja, internet. Działka ma powierzchnie 796m2 w kształt kwadratu o wymiarach około 25m x 26m, do którego prowadzi wewnętrzna droga dojazdowa. Działka jest w trakcie podziału, z warunkami zabudowy.

Cena: 799 000 PLN do negocjacji.
Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości.
Nr oferty: BE 288

Miasto:
Województwo:
Kraj: Poland
Media: woda miejska
Media: prąd
Media: kanalizacja
Media: internet
Dojazd: asfaltowy

Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter wyłącznie informacyjny. Dbamy o to, aby informacje dotyczące ofert były rzetelne i zgodne ze stanem rzeczywistym. Informacje te pochodzą od Właścicieli prezentowanych nieruchomości i część z nich nie zawsze da się zweryfikować.

Bartłomiej Pawelec

Telefon:+48 502 051 737
Email:biuro@behome.waw.pl

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością ? Zadzwoń lub napisz w formularzu poniżej.

Kontakt z nami

Porównaj